POP Predavanje: Napake, ki jih počnemo pri ličenju

Napake, ki jih počnemo pri ličenju - 16.09.2021. ob 18:00

Vabljeni na brezplačno online predavanje o ličenju! Predavanje bo potekalo prek spleta in je za vse udeležence brezplačno. V eni uri bomo spoznali največje napake pri ličenju.

Predavanje bo izpeljala Adela Palamar, ki ustvarja in deluje pod umetniškim imenom Glossy Lady. Adela obožuje modo in ličila. Največkrat se znajde v vlogi modne svetovalke; od ličenja, urejanja pričeske do tega kako le najbolje izkoristiti oblačila, ki jih že imamo v omari in to ne glede na tip postave. Na njenem IG profilu, kjer ji sledi že prek 8k sledilcev, pa se najde tudi vsebina okoli potovanj, perečih okoljevarstvenih in socialnih ter družbenih temah.

Prijava je brezplačna in obvezna. Po prijavi boš na email prejel/a navodila o tem kako pristopiti do brezplačnega predavanja.

Te zanima makeup? Tvoj prvi korak k uspešni karieri je lahko v naših učilnicah. Izvedi več o izobraževalnih in postani študenti UNITED POP akademije.
Post by unitedpop

Comments are closed.